LISTA AKTUALNOŚCI LISTA AKTUALNOŚCI

Kolejne edycje leśnych konkursów przed nami !

Nadleśnictwo Lubaczów oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają uczniów z terenu powiatu lubaczowskiego do udziału w organizowanych konkursach.

Na amatorów prac plastycznych czeka konkurs pn. „Las z mojej książki", w którym nagrodą  Grand Prix jest weekendowy pobyt dla całej rodziny w Bieszczadach. Wystarczy na podstawie opisu lasu z wybranej książki wykonać dowolną techniką (z wyłączeniem prac przestrzennych) pracę plastyczną i dostarczyć wraz z wymaganymi załącznikami do siedziby Nadleśnictwa do 27 kwietnia 2018 r.

 

Wiedzą leśną i umiejętnościami praktycznymi w tym zakresie będą musieli natomiast wykazać się uczniowie, którzy wezmą udział w II Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Leśnej „Leśne potyczki”. Turniej składa się z etapu szkolnego oraz międzyszkolnego. Podczas etapu szkolnego każda szkoła wyłoni drużynę, która będzie ją reprezentować w finale.

 

Organizatorzy zapewniają ciekawe konkurencje i dobrą zabawę oraz atrakcyjne nagrody dla uczestników a także dla  zwycięskiej szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursów znajdują się w poniższych regulaminach. 

Dodatkowych informacji udziela: Specjalista ds. edukacji leśnej Małgorzata Kolczak, tel. 16 632-52-09, kom. 664 779 142